Hakkımızda

Badi Balık


Zengin menüsü ile usta şeflerimizin hünerli ellerinde hayat bulan deniz ürünlerimiz ve birbirinden lezzetli tatlar günün her saatinde en taze malzemelerle özenle hazırlanmaktadır.

Menümüz Ülkemiz balık klasiklerine yer verdiği gibi misafirlerimizin damak tadlarına da hitap etmektedir. Konsepti ve lezzeti ile Sancaktepe’de farklılık yaratan bir restorant olmayı hedeflemekteyiz. Klasik balıkçı restoranlarından farklı bir atmosferde, değişik tatlar ile hizmet verip, yemeklerin çok hafif ve lezzetlerin rafine olmasına dikkat ediyoruz. Hijyen konusunda da gerekli her türlü hassasiyet ve önemi gösteren müessesemiz, gıda teknikerleri tarafından denetlenen mutfağımız, siz müşterilerimize eşsiz deniz ürünlerini tattırmak için elinden geleni yapmaktadır.


Zengin Menü

Zengin balık ve meze menüsü ile hizmetinizdeyiz.

Taze balık

Mevsimine göre her zaman en taze balığı servis ediyoruz.

Sağlıklı yemekler

Balıklar zengin vitamin içeriği ve güçlü besin değerine sahiptir.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli, güler yüzlü hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Mevsimine göre her zaman en taze balık!

Sağlıklı, kaliteli, hijyenik, lezzetli yemekler üretip, güler yüzlü hizmet anlayışımızla müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak, çalışanlarımızı sürekli geliştirmek, yasal sorumluluklarımızı yerine getirerek çalışmalarımızı yürütmek politikamızın temel unsurlarıdır.